Jan Mensinga - Vliegensvlug

Jan Mensinga - Vliegensvlug kopen? Bied vanaf 25!
Jan Mensinga - Vliegensvlug kopen? Bied vanaf 25!Jan Mensinga - Vliegensvlug kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan Mensinga (1924-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
StijlExpressionistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageniet genummerd, eigen druk

Fraaie houtdruk van Jan Mensinga.

ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Starttijd:28-11-2022 om 15:14
Eindtijd:11-12-2022 om 22:23
Openingsbod € 25
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland