Jan Montyn - Aquarel, Asilah - Ingelijst - Verkocht

Jan Montyn - Aquarel, Asilah - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 348,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - Aquarel, Asilah - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Montyn - Aquarel, Asilah - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Montyn - Aquarel, Asilah - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Montyn - Aquarel, Asilah - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Montyn - Aquarel, Asilah - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44643 verkochte items
Alle items van deze verkoper (511)
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1971
TechniekAquarel
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 28.5 cm (h x b)
Lijst43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk is aan de voorzijde gesigneerd, gedateerd en betiteld.

Verso is het werk eveneens gesigneerd, gedateerd, betiteld en genummerd (307).

Paar vlekjes/veegjes op het passe-partout.

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(51)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44643 verkochte items
43 cm
43 cm
28.5 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 348,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-07-2020 om 16:14
Eindtijd:26-07-2020 om 20:03
Biedingen (39)
krisenco
26 jul. / 19:58
€ 303
ArtAffairs
26 jul. / 19:53
€ 283
krisenco
26 jul. / 19:48
€ 263
ArtAffairs
26 jul. / 19:48
€ 250
ArtAffairs
26 jul. / 19:43
€ 243
ByBike
26 jul. / 19:40
€ 223
Secar
26 jul. / 19:40
€ 203
ByBike
26 jul. / 19:40
€ 202
Secar
26 jul. / 19:39
€ 192
ByBike
26 jul. / 19:39
€ 191
Secar
26 jul. / 19:38
€ 181
ByBike
26 jul. / 19:38
€ 171
ArtAffairs
26 jul. / 19:38
€ 161
Secar
26 jul. / 19:37
€ 151
ByBike
26 jul. / 19:37
€ 150
Secar
26 jul. / 19:33
€ 140
ByBike
26 jul. / 19:33
€ 130
ArtAffairs
26 jul. / 19:32
€ 120
Secar
26 jul. / 19:32
€ 118
Secar
26 jul. / 19:32
€ 107
ByBike
26 jul. / 13:42
€ 97
larix
26 jul. / 13:42
€ 87
ByBike
26 jul. / 13:42
€ 83
larix
26 jul. / 11:30
€ 73
Rex2205
23 jul. / 22:19
€ 63
artprice
17 jul. / 20:31
€ 53
larix
17 jul. / 20:31
€ 50
larix
17 jul. / 20:30
€ 48
artprice
17 jul. / 20:30
€ 43
larix
15 jul. / 19:23
€ 38
Desertsun
15 jul. / 19:23
€ 33
larix
15 jul. / 13:23
€ 28
jdp
15 jul. / 09:56
€ 23
Bombazijn
15 jul. / 09:56
€ 21
Bombazijn
15 jul. / 00:39
€ 18
nelleke1958
15 jul. / 00:39
€ 13
nelleke1958
14 jul. / 21:48
€ 5
Greetvdz
14 jul. / 21:48
€ 3
nelleke1958
14 jul. / 19:00
€ 1