Jan Montyn - Countryside, aquatint ets

Jan Montyn - Countryside, aquatint ets kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Countryside, aquatint ets kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Countryside, aquatint ets kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Countryside, aquatint ets kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Countryside, aquatint ets kopen? Bied vanaf 115!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Mooi abstract landschap van Jan Montyn.  Aquatint ets op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (2000) en genummerd (19/60).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 66cm x 50cm (blad), 56cm x 36cm (beeld)

Jan Montyn (1924-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (256)
66 cm
50 cm
Starttijd:11-09-2022 om 15:55
Eindtijd:25-09-2022 om 20:18
Openingsbod € 115
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa