Prachtige aquarel met potlood van de hand van Jan Montyn.
Door hem gemaakt tijdens een van zijn vele reizen naar Azië. Na de jaren '80 maakte Montyn haast geen uniek werk meer. Alles wat hij maakte was bedoeld voor zijn etsen. Ook deze kleine studie maakt hij als voorbereiding op een ets.
Prachtig ingelijst met een hele diepe passe-partout. Het geheel verkeert in een prachtige conditie.
Nieuwstaat
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50