Olieverf op doek van Jan Montyn. Jaar: 1963. Afmetingen incl lijst: H54,5 x b73 cm. Afmetingen voorstelling: H44,5 x b64 cm. Links onderin is het werk gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. De rode kleur is in werkelijkheid iets doffer. Het werk is schoongemaakt door een restauratrice. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Montyn vestigde zich in 1957 in Amsterdam, waar hij kunst ging maken. In de jaren zestig vertrok hij naar Salernes (Zuid-Frankrijk). Later werkte hij in New York, Tokio en Pattaya (Thailand). In Azië was Montyn actief in de humanitaire hulpverlening. Hij nam de zorg op zich van gewonde kinderen in diverse Zuidoost-Aziatische landen.