Jan Ponstijn - Boom in landschap - Verkocht

Jan Ponstijn - Boom in landschap kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Ponstijn - Boom in landschap kopen? Bied vanaf 95!Jan Ponstijn - Boom in landschap kopen? Bied vanaf 95!Jan Ponstijn - Boom in landschap kopen? Bied vanaf 95!Jan Ponstijn - Boom in landschap kopen? Bied vanaf 95!Jan Ponstijn - Boom in landschap kopen? Bied vanaf 95!Jan Ponstijn - Boom in landschap kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  reja64
FA. (8)

90 verkochte items
  • Jan Ponstijn (1883-1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1944
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 21 cm (h x b)
Lijst46 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan Ponstijn (1883-1970)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  reja64
FA. (8)

90 verkochte items
32 cm
46 cm
21 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-02-2020 om 10:54
Eindtijd:06-03-2020 om 20:18
Marcello020
06 mrt. / 20:11
€ 80