Jan Pzn. Franken - Westkapelle, kleurenhoutsnede, 1926 - Verkocht

Jan Pzn. Franken - Westkapelle, kleurenhoutsnede, 1926 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
  • Jan Pzn. Franken (1896-1977)
Jaartal1926
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23.5 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Johannes Petrus Josephus (Jan) Franken Pzn.  was een Nederlands schilder en tekenaar. Hij genoot zijn opleiding aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Franken was schilder van winterlandschappen, portretten en stillevens. Hij woonde en werkte in Den Haag en was lid van o.a. de Pulchri Studio, de Grafische en de Haagsche Kunstkring. De figuratieve stijl die hem bij zijn opleiding was onderwezen bleef kenmerkend voor zijn stijl. Naast tekeningen en schilderijen maakte hij ook houtsneden, boekillustraties, boekbandontwerpen en ex-libris. Werk van hem is aanwezig in het Gemeentemuseum Den Haag en het Singer Museum in Laren.

Lichte verkleuring papier door ouderdom

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:18-12-2018 om 21:39
Eindtijd:24-12-2018 om 22:28
Paralegalgoes
21 dec. / 11:34
€ 45