Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Ingelijste kleine aquarel van Jan Rijlaarsdam uit 1975.
r.o. gesigneerd.
Parijse scene zo te zien.
formaat aquarel ca. 11,5 x 10,5 cm; ingelijst 31 x 25 cm.
perfecte conditie.
oude vochtvlek aan achterkant; absoluut niet storend.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Teteringen, Nederland |
Objectlocatie | Teteringen, Nederland |
Starttijd | 11-7-2017 om 19:15 |
Eindtijd | 18-7-2017 om 19:20 |