Jan Snoeck - Remus 7 - Verkocht

Jan Snoeck - Remus 7 kopen? Bied vanaf 85!
Jan Snoeck - Remus 7 kopen? Bied vanaf 85!Jan Snoeck - Remus 7 kopen? Bied vanaf 85!Jan Snoeck - Remus 7 kopen? Bied vanaf 85!
  • Jan Snoeck (1927-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 50 cm (h x b)
Lijst52 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage82/90
In mooie houten lijst met pass-partout.

Dit item is verkocht voor 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-08-2022 om 11:07
Eindtijd:17-09-2022 om 15:32
fernandorodriguez1984
17 sep. / 14:47
€ 85