In opdracht geveild:
(26-26-1)
Prachtige ets, Oost Ameland, van Jan Stroosma. Op mooi handgeschept papier. Kleine oplage.
Titel: Duingebied Oost Ameland
Jaartal: 1980
Afmetingen: 18cm x 55cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 5/15
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden in een koker, voor 10 euro aangetekend en verzekerd. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie: