Jan van der Veer - Waterleiding duinen

Jan van der Veer - Waterleiding duinen kopen? Bied vanaf 65!
Jan van der Veer - Waterleiding duinen kopen? Bied vanaf 65!Jan van der Veer - Waterleiding duinen kopen? Bied vanaf 65!
  • Jan van der Veer (1912-2001)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen17.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Houtskooltekening van Jan van der Veer. Het werk is gesigneerd. Het werk zit in een klein passe partout, maat van de tekening is 12.5 x 16 cm.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Starttijd:19-04-2022 om 15:46
Eindtijd:01-05-2022 om 21:11
Openingsbod € 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland