Jan van Ham - krijttekening, Perdika Griekenland - Verkocht

Jan van Ham - krijttekening, Perdika Griekenland kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan van Ham - krijttekening, Perdika Griekenland kopen? Bied vanaf 35!Jan van Ham - krijttekening, Perdika Griekenland kopen? Bied vanaf 35!Jan van Ham - krijttekening, Perdika Griekenland kopen? Bied vanaf 35!Jan van Ham - krijttekening, Perdika Griekenland kopen? Bied vanaf 35!Jan van Ham - krijttekening, Perdika Griekenland kopen? Bied vanaf 35!Jan van Ham - krijttekening, Perdika Griekenland kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
Alle items van deze verkoper (134)
  • Jan van Ham (1892-1989)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1976
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 25 cm (h x b)
Lijst32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekening, zichtmaat ca. 17x25 cm. Ingelijst achter 3 passepartouts en glas. Mogelijk heeft van Ham dit zelf gedaan. Het geheel is in gebruikte maar redelijk goede staat. De tekening is in goede staat.

In goede gebruikte staat.

Jan van Ham (1892-1989)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
42 cm
32 cm
25 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-10-2020 om 11:22
Eindtijd:28-10-2020 om 17:36
Dieuwertje1
28 okt. / 14:29
€ 35