Jan Veringa - polderlandschap - houtsnede

Jan Veringa - polderlandschap - houtsnede kopen? Bied vanaf 115!
Jan Veringa - polderlandschap - houtsnede kopen? Bied vanaf 115!Jan Veringa - polderlandschap - houtsnede kopen? Bied vanaf 115!Jan Veringa - polderlandschap - houtsnede kopen? Bied vanaf 115!Jan Veringa - polderlandschap - houtsnede kopen? Bied vanaf 115!Jan Veringa - polderlandschap - houtsnede kopen? Bied vanaf 115!Jan Veringa - polderlandschap - houtsnede kopen? Bied vanaf 115!Jan Veringa - polderlandschap - houtsnede kopen? Bied vanaf 115!Jan Veringa - polderlandschap - houtsnede kopen? Bied vanaf 115!
  • Jan Veringa (1907-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 55 cm (h x b)
Lijst38 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede van Jan Veringa, voorstellende een weids Nederlands polderlandschap met o.a. bomen, een ja-knikker en een molen langs een rivier, ca. midden vorige eeuw.
Potlood gesigneerd l.o. Papier is warm licht getint.
Beeld formaat 22 x 55 cm, ingelijst 38 x 73 cm.
Minimale gebruikssporen.

Jan Veringa (1907-1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
73 cm
38 cm
55 cm
22 cm
Starttijd:14-09-2022 om 19:32
Eindtijd:20-09-2022 om 20:43
Openingsbod € 115
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa