Houtsnede van Jan Veringa, voorstellende een weids Nederlands polderlandschap met o.a. bomen, een ja-knikker en een molen langs een rivier, ca. midden vorige eeuw. Potlood gesigneerd l.o. Papier is warm licht getint. Beeld formaat 22 x 55 cm, ingelijst 38 x 73 cm. Minimale gebruikssporen.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00