Jentsje Popma - Jentsje Popma, zeefdruk met lijst, - Verkocht

Jentsje Popma, zeefdruk met lijst,  kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Jentsje Popma, zeefdruk met lijst,  kopen? Bied vanaf 30!Jentsje Popma, zeefdruk met lijst,  kopen? Bied vanaf 30!Jentsje Popma, zeefdruk met lijst,  kopen? Bied vanaf 30!
  • Jentsje Popma (1921)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: “ Koolzaadveld met fluitekruid “
Afmetingen beeld: h. 35 cm x b. 42,5 cm (Blad: 45 cm x 53 cm)
Gesigneerd: Ja, met potlood
Oplage: 39/140
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: In nieuwstaat