Jentsje Popma - Jentsje Popma, zeefdruk op papier, titel: "Koolzaadveld met fluitekruid" - Verkocht

Jentsje Popma, zeefdruk op papier, titel: "Koolzaadveld met fluitekruid" kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Jentsje Popma (1921)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: "Koolzaadveld met fluitekruid "
Afmetingen beeld: h. 40 cm x b. 40 cm (blad: 50 cm x 50 cm)
Gesigneerd: ja, linksonder
Oplage: 70/125
Ingelijst: nee

Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat