Jentsje Popma - Zomer - Verkocht

Jentsje Popma - Zomer kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jentsje Popma - Zomer kopen? Bied vanaf 70!Jentsje Popma - Zomer kopen? Bied vanaf 70!Jentsje Popma - Zomer kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1043 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Jentsje Popma (1921)
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Popma is schilder van het Friese landschap. En soms daar buiten.

Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-03-2020 om 15:18
Eindtijd:14-03-2020 om 19:13
jansikke
10 mrt. / 11:37
€ 70