Jentsje Popma - Zomer - Verkocht

Jentsje Popma - Zomer kopen? Bied vanaf 75!
Jentsje Popma - Zomer kopen? Bied vanaf 75!Jentsje Popma - Zomer kopen? Bied vanaf 75!Jentsje Popma - Zomer kopen? Bied vanaf 75!Jentsje Popma - Zomer kopen? Bied vanaf 75!
  • Jentsje Popma (1921)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Popma zag de natuur met lede ogen verarmen, en het landschap achteruit gaan. Hij verafschuwde de manier waarop tegenwoordig naar ‘ruimte’ wordt gekeken. Uitgestrekte akkers, grazige weiden en hoogoverkoepelde vergezichten zijn voor de kunstenaar erfgoed om zuinig op te zijn. Het weidse Friese landschap wordt echter meer en meer gezien als ruimte die nader ingevuld kan worden. Projectontwikkelaars azen op mooie plekjes aan de waterkant, steden plakken ruim opgezette woonwijken aan hun woonkern en ook de landbouwgebieden verliezen steeds meer van hun authentieke karakter.

Dit item is verkocht voor 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-10-2022 om 11:19
Eindtijd:16-10-2022 om 22:36
Biedingen (6)
fjringnalda
16 okt. / 22:30
€ 125
Pieter65
16 okt. / 17:59
€ 115
fjringnalda
04 okt. / 23:58
€ 105
pd128
04 okt. / 21:34
€ 95
meinema
04 okt. / 16:39
€ 85
Pieter65
04 okt. / 13:06
€ 75