Jeroen Henneman - acryl op doek:reflecties: 1998 - Verkocht

Jeroen Henneman - acryl op doek:reflecties: 1998 kopen? Bied vanaf 2750!

Jeroen Henneman - acryl op doek:reflecties: 1998 kopen? Bied vanaf 2750!Jeroen Henneman - acryl op doek:reflecties: 1998 kopen? Bied vanaf 2750!Jeroen Henneman - acryl op doek:reflecties: 1998 kopen? Bied vanaf 2750!Jeroen Henneman - acryl op doek:reflecties: 1998 kopen? Bied vanaf 2750!Jeroen Henneman - acryl op doek:reflecties: 1998 kopen? Bied vanaf 2750!Jeroen Henneman - acryl op doek:reflecties: 1998 kopen? Bied vanaf 2750!Jeroen Henneman - acryl op doek:reflecties: 1998 kopen? Bied vanaf 2750!
  • Jeroen Henneman (1943)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1998
Techniek Acryl
Stijl Modern
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 120 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig acryl op doek van Jeroen Henneman. Titel: Reflection (gevelwanden).  Jaar: 1998. Afmetingen werk: H120 x b100 cm. Herkomst: Gallerie Seasons. Op de achterzijde is het werk 2x gesigneerd. De naam en het jaartal van het werk staan ook op de achterzijde. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Architectuur is een van de terugkerende onderwerpen van Henneman. Hij is vooral geïnteresseerd in optische effecten en geometrische lijnen van stadsgezichten.

Volgrecht: Voor dit item wordt de wettelijk verplichte 4% Volgrecht-vergoeding berekend over de gehele verkoopprijs. Deze komt dus op de verkoopprijs incl. veilingkosten.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en  5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling,is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.Het werk kan ook verzonden worden met een koerier.
onderhoekjes zijn wat lichter.