Jeroen Henneman - Fles. Kat. Muis. - Verkocht

Jeroen Henneman - Fles. Kat. Muis. kopen? Bied vanaf 225!
Jeroen Henneman - Fles. Kat. Muis. kopen? Bied vanaf 225!Jeroen Henneman - Fles. Kat. Muis. kopen? Bied vanaf 225!Jeroen Henneman - Fles. Kat. Muis. kopen? Bied vanaf 225!Jeroen Henneman - Fles. Kat. Muis. kopen? Bied vanaf 225!Jeroen Henneman - Fles. Kat. Muis. kopen? Bied vanaf 225!Jeroen Henneman - Fles. Kat. Muis. kopen? Bied vanaf 225!Jeroen Henneman - Fles. Kat. Muis. kopen? Bied vanaf 225!
  • Jeroen Henneman (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 17 cm (h x b)
Incl. lijst41 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Prachtig werk.
Gemaakt in kleine oplage.
Nette lijst.
Zie foto's.

Mooi werk. Achter glas. Zie foto's.

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd7-4-2020 om 16:21
Eindtijd29-6-2020 om 13:30
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken