Litho van de Utrechtse kunstenaar Jeroen Hermkens (kunstenaar van het jaar in 2006) van het “Fort Vuren” (2001). Dit fort is in eigendom van Staatsbosbeheer en het maakt onderdeel uit van de Nieuwe Hollandse Waterlinie. Het fort is gelegen in Vuren in de gemeente West Betuwe in de Nederlandse provincie Gelderland.
Het betreft een uitzonderlijk groot werk (meestal zijn de lithos van Hermkens slechts 52 * 42 cm of 57 * 75 cm, dit werk is 4 keer zo groot) in een kleine oplage (slechts 20 stuks terwijl de oplage bij Hermkens meestal 75 stuks is). De grote litho is ingelijst en in perfecte staat (de litho wordt geleverd inclusief een boek over de kunstenaar).
Jeroen Hermkens (St. Anthonis, 31 maart 1960) volgde zijn opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Utrecht en Atelier lithografique Champfleury te Parijs. Voor zijn grote litho’s ontving hij in 1996 de Nederlandse Grafiekprijs, en in 2006 werd hij uitgeroepen tot Nederlands kunstenaar van het jaar. Zijn werken zijn te zien in binnen- en buitenland, met onder meer exposities in Wenen, New York, New Orleans, Beauvais en Brugge. In Nederland is zijn werk onder meer geëxposeerd in Museum Flehite in Amersfoort, Museum de Buitenplaats in Eelde, Museum Rijswijk, Slot Zeist, het Singer in Laren en het Centraal Museum in Utrecht.
In 2000 vertoonde CNN wereldwijd een film over zijn werk. Naar aanleiding van zijn verkiezing tot Kunstenaar van het jaar had Jeroen in 2008 een expositie in Museum Jan van de Togt in Amstelveen. De jaren daarop reisde hij voor baggerbedrijf Van Oord de wereld af, hetgeen resulteerde in de Koos van Oord Collectie die in 2010 werd gepresenteerd in de Kunsthal Rotterdam. Een serie van zijn litho’s werd in 2013 opgenomen in de collectie van het Rijksmuseum in Amsterdam