Jeroen Hermkens - Napels, Via S. Martino - Verkocht

Jeroen Hermkens - Napels, Via S. Martino kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens - Napels, Via S. Martino kopen? Bied vanaf 50!Jeroen Hermkens - Napels, Via S. Martino kopen? Bied vanaf 50!Jeroen Hermkens - Napels, Via S. Martino kopen? Bied vanaf 50!
  • Jeroen Hermkens (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekLitho
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage55
Litho gesigneerd. Oplage nr. 2/55, 1993

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-01-2023 om 16:21
Eindtijd:25-01-2023 om 00:57
Robertjoost
22 jan. / 09:52
€ 50