Joan Ponc - Gesigneerde litho - HC 4/30 - 1979 - Verkocht

Joan Ponc - Gesigneerde litho - HC 4/30 - 1979 kopen? Bied vanaf 95!
Joan Ponc - Gesigneerde litho - HC 4/30 - 1979 kopen? Bied vanaf 95!Joan Ponc - Gesigneerde litho - HC 4/30 - 1979 kopen? Bied vanaf 95!Joan Ponc - Gesigneerde litho - HC 4/30 - 1979 kopen? Bied vanaf 95!Joan Ponc - Gesigneerde litho - HC 4/30 - 1979 kopen? Bied vanaf 95!Joan Ponc - Gesigneerde litho - HC 4/30 - 1979 kopen? Bied vanaf 95!Joan Ponc - Gesigneerde litho - HC 4/30 - 1979 kopen? Bied vanaf 95!Joan Ponc - Gesigneerde litho - HC 4/30 - 1979 kopen? Bied vanaf 95!
  • Joan Ponc (1927-1984)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100+30HC
Lithografie op papier, gedrukt in 1979 en uitgegeven door Poligrafa, Barcelona.
Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar.
Oplage van 100 + 30 HC (Hors Commerce)
Dit werk heeft oplage HC 4/30
Afmeting: 38 x 27 cm.
Perfecte staat.

Zorgvuldig verpakt  met tracking.

Joan Ponc (1927-1984)

SpaansSpaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

733 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
27 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-03-2021 om 13:25
Eindtijd:21-03-2021 om 15:00
Sunnfield
18 mrt. / 19:27
€ 95