Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag

Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!
Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Hannes1948
FA. (6)

Lid sinds 2020
103 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Johan D. Scherft (1891-1969)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1946
TechniekEts
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 38 cm (h x b)
Lijst75 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets 55x38, in de ets kerk een de Elandstraat - Joh. D. Scherft 20 maart 1946, netjes ingelijst, maat lijst 75x58

 Met potlood geschreven : kerk aan de Elandstraat, den Haag nr. 9 - Joh. D. Scherft 1946

Scherft, Johannes Daniël ( den Haag 1891 – den Haag 1969).  Staat vermeld in Pieter Scheen lexicon.

Opleiding gehad bij Haags tekeninstituut Bik en Vaandrager.
Leerling van Willem Hendrik Bik.
Johan d. Scherft begon een kunstzaal, waar grafiek werd geëxposeerd van o.a J.Ensor, Picasso, P.Citroen en W. Rozendaal. Het bijzondere van Johans bedrijf was de goede relatie met grafische kunstenaars die er hun werk lieten drukken, zoals Dirk van Gelder en Thijs Mauve. In 1943 kwam er een eind aan het bedrijf: de Duitsers vorderden op de etspers na de hele inboedel van de drukkerij. Na een verblijf in Zeist waar hij voor de broodnodige inkomsten etsjes maakte, keerde hij in 1954 weer terug naar den Haag en startte plaatdrukkerij Scherft, die een ruime klantenkring verwierf.

Afhalen in Beerse (België) is ook mogelijk.

Johan D. Scherft (1891-1969)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Hannes1948
FA. (6)

Lid sinds 2020
103 verkochte items
58 cm
75 cm
38 cm
55 cm
Starttijd:01-05-2022 om 01:40
Eindtijd:07-05-2022 om 20:31
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieAlblasserdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België