Johan Hemkes is een bekend graficus/tekenaar uit Friesland, geboren in Schalsum 1894, gestorven in Bilthoven 1988. Ets is ingelijst door kunsthandel Van Hulsen, Leeuwarden.
Goed
De ets achter glas ziet er prima uit, is niet uit de lijst gehaald (achterkant gesloten). De passe-partout is op sommige plekken licht verkleurd (waarschijnlijk door zuren in het gebruikte karton). De lijst is een beetje beschadigd aan het lakwerk, de gouden binnenrand oogt uitstekend.
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25