Johan Hemkes - EINEKUORREN - Verkocht

Johan Hemkes - EINEKUORREN kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Johan Hemkes - EINEKUORREN kopen? Bied vanaf 35!Johan Hemkes - EINEKUORREN kopen? Bied vanaf 35!Johan Hemkes - EINEKUORREN kopen? Bied vanaf 35!Johan Hemkes - EINEKUORREN kopen? Bied vanaf 35!Johan Hemkes - EINEKUORREN kopen? Bied vanaf 35!Johan Hemkes - EINEKUORREN kopen? Bied vanaf 35!Johan Hemkes - EINEKUORREN kopen? Bied vanaf 35!Johan Hemkes - EINEKUORREN kopen? Bied vanaf 35!
  • Johan Hemkes (1894-1988)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1944
Techniek Ets
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 20.5 x 19.5 cm (h x b)
Passe-partout 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een ets uit het jaar 1944 van de Friese graficus Johan Hemkes. Signatuur en betiteling (Eendenkorven) met potlood. Oplage 81/100. Zeer goede conditie.
Binnen Nederland € 10,00