Zeldzamecets van toren te Winschoten in de plaat monogram jh en datering 1947,handgesigneerd en annotatie toren Winschoten. Niet te vinden op het internet dus echt zeldzaam stuk van deze befaamde friese etser.
Redelijk
Ets zelf is goed lijst niet mooi meer zie de foto.s
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enschede, Nederland
Tot 10 kg.
€ 9,90
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 24,50
Wereldwijd
€ 65,00