Johannes Bernards Sleper - De Haven - Verkocht

Johannes Bernards Sleper - De Haven kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Johannes Bernards Sleper - De Haven kopen? Bied vanaf 30!Johannes Bernards Sleper - De Haven kopen? Bied vanaf 30!Johannes Bernards Sleper - De Haven kopen? Bied vanaf 30!Johannes Bernards Sleper - De Haven kopen? Bied vanaf 30!Johannes Bernards Sleper - De Haven kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  mmhoving

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Johannes Bernards Sleper (1919-2002)
Jaartal1941
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 38 cm (h x b)
Lijst50 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel (met krijt) van de haven van Willemstad.

Onbeschadigd

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-05-2020 om 16:03
Eindtijd:08-05-2020 om 22:37
Ernst
08 mei / 22:28
€ 30