Ets uit 1891. Potlood gesigneerd rechtsonder. Beeldmaat 25x18 cm. Bladmaat 31x24 cm. Losbladig. Johannes Mattheus (Job) Graadt van Roggen werd geboren te Amsterdam op 28 mei 1867 en overleed te Alkmaar op 26 augustus 1959. Opleiding aan de Academie Minerva te Groningen en de Rijksacademie van Beeldende Kunsten te Amsterdam.
De foto's maken deel uit van de gegeven beschrijving van dit werk.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 12,50