Mooie zeldzame originele ingelijste ets van Porte du Pont te Moret-sur-Loing Boven in de plaat gesigneerd en onder met potlood Hij heeft meer etsen gemaakt van Porte du Pont te Moret-sur-Loing maar deze is zeer zeldzaam
Zeer Goed
ets van Porte du Pont te Moret-sur-Loing
Tot 2 kg.
€ 10,00