Johannes Graadt van Roggen - ets Porte du Pont te Moret-sur-Loing - Verkocht

Johannes Graadt van Roggen - ets Porte du Pont te Moret-sur-Loing kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Johannes Graadt van Roggen - ets Porte du Pont te Moret-sur-Loing kopen? Bied vanaf 65!Johannes Graadt van Roggen - ets Porte du Pont te Moret-sur-Loing kopen? Bied vanaf 65!Johannes Graadt van Roggen - ets Porte du Pont te Moret-sur-Loing kopen? Bied vanaf 65!Johannes Graadt van Roggen - ets Porte du Pont te Moret-sur-Loing kopen? Bied vanaf 65!Johannes Graadt van Roggen - ets Porte du Pont te Moret-sur-Loing kopen? Bied vanaf 65!Johannes Graadt van Roggen - ets Porte du Pont te Moret-sur-Loing kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  ciscus_9com
FA. (2)

124 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
  • Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
Jaartal1904
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 9.3 cm (h x b)
Lijst27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeldzame originele ingelijste ets van Porte du Pont te Moret-sur-Loing
Boven in de plaat gesigneerd en onder met potlood
Hij heeft meer etsen gemaakt van Porte du Pont te Moret-sur-Loing maar deze is zeer zeldzaam

ets van Porte du Pont te Moret-sur-Loing

Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-01-2021 om 10:22
Eindtijd:14-01-2021 om 21:08
163bro55
14 jan. / 19:01
€ 65