Zeer mooie zeldzame ets van een stilleven met als afbeelding een boek ,Vaas en Appel 3/20afmeting papier 25 x 32 cm afmeting ets 16,7 x22,7gedrukt door etsen en R.O gesigneerd
Nieuwstaat
Tot 2 kg.
€ 10,00
Extra
Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico