Andere items van Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
Omschrijving
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1897
Techniek
Ets
Drager
Papier
Stijl
Klassiek
Onderwerp
Stadsgezicht
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
29 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd
De grote van de afbeelding is: 21,2 x 6,4 cm. Op de voorkant van de ets staat graad van Rogge in potlood geschreven. Aan de achterkant van de prent staat "Nieuwe kerk cat. Nijmegen 52".In het boekje " Het grafichse werk van J.M.Graadt van Roggen " staat deze ets vermeld onder nr. 52. Toren van de Nieuwe Kerk ( album Haarlem nr. 6) uit het jaar1897.
Goed
Onderaan de ets staat wat geschreven met daaroverheen een bruine veeg.
Tot 2 kg.
€ 10,00