Jorg Reme - gesigneerd - prent 190 - 1979 - Verkocht

Jorg Reme - gesigneerd - prent 190 - 1979 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jorg Reme - gesigneerd - prent 190 - 1979 kopen? Bied vanaf 35!Jorg Reme - gesigneerd - prent 190 - 1979 kopen? Bied vanaf 35!Jorg Reme - gesigneerd - prent 190 - 1979 kopen? Bied vanaf 35!Jorg Reme - gesigneerd - prent 190 - 1979 kopen? Bied vanaf 35!Jorg Reme - gesigneerd - prent 190 - 1979 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
  • Jorg Reme (1941)
Jaartal1979
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage128/190
zeefdruk van Jorg Reme uit 1979

Zie foto's

Jorg Reme (1941)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-05-2020 om 21:12
Eindtijd:09-05-2020 om 21:43
Ilsetraa
09 mei / 21:32
€ 35