Jurjen Ravenhorst - Onbekend

Jurjen Ravenhorst - Onbekend kopen? Bied vanaf 45!
Jurjen Ravenhorst - Onbekend kopen? Bied vanaf 45!Jurjen Ravenhorst - Onbekend kopen? Bied vanaf 45!Jurjen Ravenhorst - Onbekend kopen? Bied vanaf 45!Jurjen Ravenhorst - Onbekend kopen? Bied vanaf 45!Jurjen Ravenhorst - Onbekend kopen? Bied vanaf 45!Jurjen Ravenhorst - Onbekend kopen? Bied vanaf 45!
  • Jurjen Ravenhorst (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage41/65
Werk is in perfecte staat. Zat in lijst maar glas gebarsten, vandaar zonder lijst.

Jurjen Ravenhorst (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Boxie1965

Lid sinds 2022
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
40 cm
50 cm
Starttijd:19-01-2023 om 21:58
Eindtijd:24-01-2023 om 22:47
Openingsbod € 45
ObjectlocatieVoorburg,  Nederland