Juul Neumann - JUUL NEUMANN Pastelkrijttekening op papier ZITTEND NAAKT - Verkocht

JUUL NEUMANN   Pastelkrijttekening op papier   ZITTEND NAAKT   kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

JUUL NEUMANN   Pastelkrijttekening op papier   ZITTEND NAAKT   kopen? Bied vanaf 1!JUUL NEUMANN   Pastelkrijttekening op papier   ZITTEND NAAKT   kopen? Bied vanaf 1!
  • Juul Neumann (1919-1997)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Prachtige pastelkrijttekening van Juul Neumann

Afmeting blad   65x50 cm  in prima staat

Het werk is niet gesigneerd,maar rechtstreeks afkomstig uit het atelier van de kunstenaar

De echtheid wordt dan ook volledig gegarandeerd

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

Starttijd15-2-2016 om 15:43
Eindtijd20-2-2016 om 15:43
Biedingen (9)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken