JUUL NEUMANN Pastelkrijttekening op papier ZITTEND NAAKT - Verkocht

JUUL NEUMANN   Pastelkrijttekening op papier   ZITTEND NAAKT   kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

JUUL NEUMANN   Pastelkrijttekening op papier   ZITTEND NAAKT   kopen? Bied vanaf 1!JUUL NEUMANN   Pastelkrijttekening op papier   ZITTEND NAAKT   kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2005 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Juul Neumann (1919-1997)
TypeTekening / Aquarel

Prachtige pastelkrijttekening van Juul Neumann

Afmeting blad   65x50 cm  in prima staat

Het werk is niet gesigneerd,maar rechtstreeks afkomstig uit het atelier van de kunstenaar

De echtheid wordt dan ook volledig gegarandeerd

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:15-02-2016 om 15:43
Eindtijd:20-02-2016 om 15:43
Biedingen (9)
franciana
17 feb. / 21:15
€ 20
herman1951
17 feb. / 21:15
€ 19
herman1951
17 feb. / 21:14
€ 17
franciana
17 feb. / 21:14
€ 15
herman1951
17 feb. / 21:14
€ 12
franciana
17 feb. / 21:14
€ 10
herman1951
17 feb. / 21:13
€ 5
franciana
17 feb. / 21:13
€ 3
herman1951
15 feb. / 15:45
€ 1