Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Prachtige pastelkrijttekening van Juul Neumann
Afmeting blad 65x50 cm in prima staat
Het werk is niet gesigneerd,maar rechtstreeks afkomstig uit het atelier van de kunstenaar
De echtheid wordt dan ook volledig gegarandeerd
Verzendkosten 12.50 in ned 20 euro in belgie