Pentekening van Kees Buurman. Nummer: 11/60. Afmetingen incl passepartout: H41 x b30cm. Afmetingen voorstelling: H17 x b15.5cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Goed
De voorstelling is in goede staat. Er zitten plakresten op de hoeken vanwege een vorige inlijsting. Goed ingelijst, valt dit onder de passepartout/in de lijst
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 12,95