Kees Buurman - zonder titel - Verkocht

Kees Buurman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Kees Buurman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Kees Buurman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Kees Buurman (1933-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
TechniekSjabloondruk
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie werk van Kees Buurman (1933-1997), hoog en diepdruk. Wordt aangetekend verzonden.  Ophalen kan natuurlijk ook .
Kom het werk vooraf beoordelen in onze schatkamer bij galerie Rotor in Gorcum.
Of na aankoop tijdelijk opslaan in ons depot.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Kees Buurman (1933-1997)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
48 cm
62 cm
Dit item is verkocht voor 253,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-09-2022 om 11:58
Eindtijd:10-10-2022 om 19:29
Biedingen (20)
evtg2022
10 okt. / 16:48
€ 220
tierenteynmosterd
10 okt. / 16:48
€ 200
evtg2022
10 okt. / 16:48
€ 200
tierenteynmosterd
10 okt. / 16:13
€ 190
animacura2
10 okt. / 16:13
€ 180
tierenteynmosterd
10 okt. / 16:13
€ 180
animacura2
10 okt. / 14:55
€ 170
Karstenvanmanen
10 okt. / 11:17
€ 160
evtg2022
10 okt. / 11:11
€ 150
Karstenvanmanen
10 okt. / 11:11
€ 140
evtg2022
10 okt. / 11:11
€ 130
Karstenvanmanen
10 okt. / 11:11
€ 120
evtg2022
10 okt. / 11:11
€ 110
Karstenvanmanen
10 okt. / 11:02
€ 100
evtg2022
10 okt. / 11:02
€ 90
Karstenvanmanen
10 okt. / 10:58
€ 80
evtg2022
10 okt. / 10:58
€ 70
Karstenvanmanen
05 okt. / 11:00
€ 60
erickunst1959
04 okt. / 22:38
€ 50
Karstenvanmanen
03 okt. / 13:37
€ 45