Kees Buurman - zonder titel - Verkocht

Kees Buurman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Kees Buurman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Kees Buurman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Kees Buurman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Kees Buurman (1933-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekSjabloondruk
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie werk van Kees Buurman (1933-1997), Cirkel in een vierkant, variabele ets uit 1970. Wordt aangetekend verzonden.  Ophalen kan natuurlijk ook .
Kom het werk vooraf beoordelen in onze schatkamer bij galerie Rotor in Gorcum.
Of na aankoop tijdelijk opslaan in ons depot.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Kees Buurman (1933-1997)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-09-2022 om 12:01
Eindtijd:10-10-2022 om 19:36
Biedingen (2)
Karstenvanmanen
10 okt. / 19:31
€ 50
erickunst1959
04 okt. / 22:37
€ 45