Anton Heyboer - "Cancan Danseres" - Krijt op Hahnemühle papier - 40 x 31 cm.
Bernard Aubertin - Voitures dans le Feu - 2009 - Met catalogus en certificaat - 30 x 40 cm
Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Over het algemeen in goede staat. Eerste tekening heeft een aantal kleine scheurtjes in de rand. Het laatste werk bestaat uit twee losse delen aan elkaar geplakt (niet heel netjes), wel zeer waarschijnlijk door Kees Franse zelf gedaan. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen op zoom, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Bergen op Zoom, Nederland |
Starttijd | 11-7-2023 om 22:29 |
Eindtijd | 16-7-2023 om 15:20 |