Kees Franse - aquarel: station (Utrecht? )- 1964 - Verkocht

Kees Franse - aquarel: station (Utrecht? )- 1964 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Kees Franse - aquarel: station (Utrecht? )- 1964 kopen? Bied vanaf 75!Kees Franse - aquarel: station (Utrecht? )- 1964 kopen? Bied vanaf 75!Kees Franse - aquarel: station (Utrecht? )- 1964 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (317)
  • Kees Franse (1924-1982)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel van Kees Franse. Titel: Station (Utrecht?). Jaar: 1964. Afmeting: h38 x b53 cm. Conditie: in goede staat. Het werk is linksonder gesigneerd. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:16-04-2018 om 09:09
Eindtijd:28-04-2018 om 21:09
svenv
25 apr. / 16:39
€ 75