14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Aquarel van Kees Franse. Titel: Station (Utrecht?). Jaar: 1964. Afmeting: h38 x b53 cm. Conditie: in goede staat. Het werk is linksonder gesigneerd. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 16-4-2018 om 9:09 |
Eindtijd | 28-4-2018 om 21:09 |