*Zeer fraai werk deze litho naar mijn oordeel van de bekende Nederlandse kunstenaar Kees Franse. Gedrukt in een oplage van 50 ex. *Papiermaat 54 x 54 cm. Beeldmaat ong. 50 x 50 cm. *Met potlood van links naar rechts geschreven: Kees Franse 78 - 39/50 *Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.
Goed
Papier wat licht vergeeld.
Tot 5 kg.
€ 10,00