Anton Heyboer - "Paradijsje" - 1953 - Plaat 9 x 16 cm - Afgebeeld boek Locher blz. 8
Anton Heyboer - "Cancan Danseres" - Krijt op Hahnemühle papier - 40 x 31 cm.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
*Leuke schets van de bekende Nederlandse kunstenaar Kees Franse. Gesigneerd l.o. met initialen en op achterzijde met volledige naam.
*Afmetingen 36 x 24 cm
*Werk is op stevig papier en in goede conditie (wel enkele vlekjes op papier)
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Starttijd | 16-10-2016 om 18:19 |
Eindtijd | 24-6-2018 om 15:15 |