Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote litho van Kees Franse uit 1970. Titel: Avtvnno - Inverno. Nummer: 11/18. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H52 x b76 cm. Afmetingen voorstelling: H37 x b57 cm. Conditie: in zeer goede staat. I.v.m. de dikte van het papier zal het werk plat verzonden moeten worden. De verzendkosten zijn hierdoor wat hoger. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 27-12-2017 om 1:45 |
Eindtijd | 5-1-2018 om 20:45 |