Kees Franse - litho: Avtvnno - Inverno - 1970 - Verkocht

Kees Franse - litho: Avtvnno - Inverno - 1970 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 80,00

Kees Franse - litho: Avtvnno - Inverno - 1970 kopen? Bied vanaf 50!Kees Franse - litho: Avtvnno - Inverno - 1970 kopen? Bied vanaf 50!Kees Franse - litho: Avtvnno - Inverno - 1970 kopen? Bied vanaf 50!Kees Franse - litho: Avtvnno - Inverno - 1970 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Kees Franse (1924-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote litho van Kees Franse uit 1970. Titel: Avtvnno - Inverno. Nummer: 11/18. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H52 x b76 cm. Afmetingen voorstelling: H37 x b57 cm. Conditie: in zeer goede staat. I.v.m. de dikte van het papier zal het werk plat verzonden moeten worden. De verzendkosten zijn hierdoor wat hoger. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd.  Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Kees Franse (1924-1982)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:27-12-2017 om 01:45
Eindtijd:05-01-2018 om 20:45
Biedingen (6)
Hoek58
05 jan. / 19:08
€ 80
smidwt
05 jan. / 19:08
€ 75
Hoek58
05 jan. / 19:08
€ 75
smidwt
05 jan. / 19:07
€ 66
Hoek58
05 jan. / 19:07
€ 61
smidwt
05 jan. / 11:32
€ 50