Kees Franse - Vier Litho,s - Gesigneerd & Gedateerd - Verkocht

Kees Franse - Vier Litho,s - Gesigneerd & Gedateerd kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 65,00

Kees Franse - Vier Litho,s - Gesigneerd & Gedateerd kopen? Bied vanaf 60!Kees Franse - Vier Litho,s - Gesigneerd & Gedateerd kopen? Bied vanaf 60!Kees Franse - Vier Litho,s - Gesigneerd & Gedateerd kopen? Bied vanaf 60!Kees Franse - Vier Litho,s - Gesigneerd & Gedateerd kopen? Bied vanaf 60!Kees Franse - Vier Litho,s - Gesigneerd & Gedateerd kopen? Bied vanaf 60!Kees Franse - Vier Litho,s - Gesigneerd & Gedateerd kopen? Bied vanaf 60!Kees Franse - Vier Litho,s - Gesigneerd & Gedateerd kopen? Bied vanaf 60!Kees Franse - Vier Litho,s - Gesigneerd & Gedateerd kopen? Bied vanaf 60!Kees Franse - Vier Litho,s - Gesigneerd & Gedateerd kopen? Bied vanaf 60!Kees Franse - Vier Litho,s - Gesigneerd & Gedateerd kopen? Bied vanaf 60!Kees Franse - Vier Litho,s - Gesigneerd & Gedateerd kopen? Bied vanaf 60!Kees Franse - Vier Litho,s - Gesigneerd & Gedateerd kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Ankering
FA. (10)

Lid sinds 2017
185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Kees Franse (1924-1982)
Jaartal1978
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kees Franse. Geboren Oud-Beijerland 1924 - 1982 Overleden Rotterdam. Vier Litho,s met verschillende voorstellingen. Foto 1. Afm totaal: 76.5 x 56.5 cm. Beeldformaat: 59 x 36 cm. Oplage: 21/40. Foto 4. Afm totaal: 78 x 56.5 cm. Beeldformaat: 56.5 x 48 cm. Oplage: 14/25. Foto 7. Afm totaal: 79 x 56.5 cm. Beeldformaat: 49 x 36 cm. Foto 11. Afm totaal: 78.5 x 56.5 cm. Beeldformaat: 46 x 33.5 cm.  Ongesigneerd. Alle vier de litho,s verkeren in perfecte staat. Het wordt extra goed ingepakt met o/a noppenfolie, kranten en doos.

in perfecte staat

Kees Franse (1924-1982)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Ankering
FA. (10)

Lid sinds 2017
185 verkochte items
56.5 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:18-04-2019 om 17:18
Eindtijd:13-05-2019 om 21:46
arjenjanstada
12 mei / 16:00
€ 65