Kees Franse - Zonder titel - Verkocht

Kees Franse - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Kees Franse - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Kees Franse - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Kees Franse - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Kees Franse (1924-1982)
Jaartal1979
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 27 exemplaren
Kees Fransegesigneerd en genummerd met potloodnr. 24/ 27

Werk is gescheurd aan de linkerbovenkant. er mist een stukje papier. rechteronderhoek heeft een knikje. geen beschadigingen in het beeld

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:15-12-2018 om 11:43
Eindtijd:22-12-2018 om 12:10
Biedingen (5)
Pepemoko
19 dec. / 08:12
€ 15
obvious
19 dec. / 08:12
€ 10
Pepemoko
19 dec. / 08:12
€ 5
obvious
19 dec. / 08:12
€ 3
Pepemoko
18 dec. / 14:15
€ 1