Kees Franse - zonder titel

Kees Franse - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Kees Franse - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Kees Franse - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Kees Franse (1924-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren
Mooi abstract werk van de Rotterdamse kunstenaar Kees Franse (1924-1982).
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorcum.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Tijdens de pandemie kunnen wij uw aankopen veilig en geklimatiseerd opslaan.

Kees Franse (1924-1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2176 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1023)
75 cm
55 cm
Starttijd:24-08-2022 om 09:30
Eindtijd:02-09-2022 om 22:25
Openingsbod € 75
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland