KEUKENSTILLEVEN / KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG - Verkocht

KEUKENSTILLEVEN / KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 110,00

KEUKENSTILLEVEN / KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG kopen? Bied vanaf 80!KEUKENSTILLEVEN / KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke prent van Nicolaas Wijnberg uit de ING kunstcollectie.

Titel : Keukenstilleven

Jaartal : 1992

Afmeting beeld : 35 x 50 cm in passepartout met achtervel van 60 x 70 cm.

Gesigneerd : handgesigneerd in potlood en 1992 r.o.

Oplage : zeer kleine oplage. Dit is nr. 7 van 25.

Ingelijst : niet ingelijst, maar voorzien van passepartout met achtervel

Materiaal : kleurenlitho op stevig papier

Herkomst : uit de ING kunstcollectie

Conditie : in uitstekende staat

De prent wordt volledig gegarandeerd mbt de aangegeven conditie en authenticiteit.

Het werk kan verzonden worden. Kosten 6.75 euro.

Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:22-02-2013 om 21:23
Eindtijd:03-03-2013 om 21:23
Biedingen (4)
hajo31
03 mrt. / 21:18
€ 110
arndbrrs
03 mrt. / 21:17
€ 100
hajo31
03 mrt. / 21:17
€ 90
arndbrrs
25 feb. / 21:06
€ 80