Nicolaas Wijnberg - KEUKENSTILLEVEN / KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG - Verkocht

KEUKENSTILLEVEN / KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

KEUKENSTILLEVEN / KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG kopen? Bied vanaf 80!KEUKENSTILLEVEN / KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG kopen? Bied vanaf 80!
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke prent van Nicolaas Wijnberg uit de ING kunstcollectie.

Titel : Keukenstilleven

Jaartal : 1992

Afmeting beeld : 35 x 50 cm in passepartout met achtervel van 60 x 70 cm.

Gesigneerd : handgesigneerd in potlood en 1992 r.o.

Oplage : zeer kleine oplage. Dit is nr. 7 van 25.

Ingelijst : niet ingelijst, maar voorzien van passepartout met achtervel

Materiaal : kleurenlitho op stevig papier

Herkomst : uit de ING kunstcollectie

Conditie : in uitstekende staat

De prent wordt volledig gegarandeerd mbt de aangegeven conditie en authenticiteit.

Het werk kan verzonden worden. Kosten 6.75 euro.

Starttijd22-2-2013 om 21:23
Eindtijd3-3-2013 om 21:23
Biedingen (4)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken