Klaas Gubbels - Billie Holiday

Klaas Gubbels - Billie Holiday kopen? Bied vanaf 375!
Klaas Gubbels - Billie Holiday kopen? Bied vanaf 375!Klaas Gubbels - Billie Holiday kopen? Bied vanaf 375!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
StijlMinimalistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een werk waar Klaas zelf nog steeds trots op is Jazz icoon 'Billie Holiday'. Vroeg werk en zeldzaam werk van Klaas Gubbels.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Starttijd:26-08-2022 om 08:39
Eindtijd:09-09-2022 om 21:07
Openingsbod € 375
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland