Klaas Gubbels - Compositie met tafel

Klaas Gubbels - Compositie met tafel kopen? Bied vanaf 90!
Klaas Gubbels - Compositie met tafel kopen? Bied vanaf 90!Klaas Gubbels - Compositie met tafel kopen? Bied vanaf 90!Klaas Gubbels - Compositie met tafel kopen? Bied vanaf 90!Klaas Gubbels - Compositie met tafel kopen? Bied vanaf 90!Klaas Gubbels - Compositie met tafel kopen? Bied vanaf 90!Klaas Gubbels - Compositie met tafel kopen? Bied vanaf 90!Klaas Gubbels - Compositie met tafel kopen? Bied vanaf 90!Klaas Gubbels - Compositie met tafel kopen? Bied vanaf 90!Klaas Gubbels - Compositie met tafel kopen? Bied vanaf 90!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 49 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Typisch en zeer kleurrijk werk door Klaas Gubbels.
Heeft altijd in een map gezeten
Binnen Nederland € 9,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00