Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd ‘Hartekan op stoel’ - 2000 - Verkocht

Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd ‘Hartekan op stoel’ - 2000 kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd ‘Hartekan op stoel’ - 2000 kopen? Bied vanaf 225!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd ‘Hartekan op stoel’ - 2000 kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (52)

818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Deze fraaie ets van Klaas Gubbels ‘Hartenkan op stoel’ uit 2000 is handmatig ingekleurd met aquarel. Ieder exemplaar is daardoor uniek geworden.
De ets is in goede conditie.

De ingekleurde ets is in goede conditie.

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(56)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (52)

818 verkochte items
19 cm
23 cm
Dit item is verkocht voor 258,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-07-2020 om 22:48
Eindtijd:11-07-2020 om 21:41
GerardN
11 jul. / 21:27
€ 225