Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd ‘Hartenkan’ - 2003 - Verkocht

Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd ‘Hartenkan’ - 2003 kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 339,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd ‘Hartenkan’ - 2003 kopen? Bied vanaf 295!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd ‘Hartenkan’ - 2003 kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

823 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 12 cm (h x b)
Lijst34 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE/A
Deze fraaie ets van Klaas Gubbels is handmatig ingekleurd met aquarel. Ieder exemplaar is daardoor uniek geworden.
De ets is fraai ingelijst in wit Essen lijst met passe-partout. Werk en lijst zijn in zeer goede conditie.

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(59)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

823 verkochte items
28 cm
34 cm
12 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 339,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-08-2020 om 20:08
Eindtijd:29-08-2020 om 20:52
Haequilum
28 aug. / 16:33
€ 295